Openbare basisschool West 

Klachtenregeling / onafhankelijke vertrouwenspersoon

Als er iets op school gebeurt waarvan u zegt ’Dat hoort niet, dat mag niet gebeuren’, is het belangrijk dat bespreekbaar te maken. Probeer in eerste instantie het probleem met de groepsleerkracht op te lossen. Wanneer u er met hem/haar niet uitkomt, dan is de adjunct directeur uw aanspreekpunt. Leidt dit ook niet tot resultaat, dan kunt u terecht bij de directeur.

Daarnaast kent onze school de zogenaamde klachtenregeling openbaar primair onderwijs te Capelle aan den IJssel en Krimpen aan den IJssel, beschreven in onze schoolgids. U kunt de klachtenregeling ook hier vinden.

Kan het probleem niet op school opgelost worden, dan kunt u terecht bij een onafhankelijke vertrouwenspersoon.
Het schoolbestuur heeft de functie van vertrouwenspersoon belegd bij de Stichting Kwadraad.

Voor een klachtmelding over seksueel, psychisch of lichamelijk geweld kunt u een vertrouwensinspecteur bellen op nummer 088-6696060. Verdere informatie kunt u vinden op www.onderwijsinspectie.nl (zie ook Inspectie van het onderwijs).


 

Copyright © 2013 obs West       -       Disclaimer       -       Privacyverklaring       -       Cookieverklaring       -       Webmaster

Om onze website goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Lees s.v.p. ons cookiebeleid. Als u onze website gebruikt, gaan wij ervan uit dat u akkoord bent.